Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/serpoltnew12/data/www/uoz.poltava.ua/index.php:1) in /var/www/serpoltnew12/data/www/uoz.poltava.ua/admin/libs/config.inc.php on line 18

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/serpoltnew12/data/www/uoz.poltava.ua/index.php:1) in /var/www/serpoltnew12/data/www/uoz.poltava.ua/admin/libs/session.inc.php on line 54

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/serpoltnew12/data/www/uoz.poltava.ua/index.php:1) in /var/www/serpoltnew12/data/www/uoz.poltava.ua/admin/libs/session.inc.php on line 54

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/serpoltnew12/data/www/uoz.poltava.ua/index.php:1) in /var/www/serpoltnew12/data/www/uoz.poltava.ua/admin/libs/session.inc.php on line 55

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/serpoltnew12/data/www/uoz.poltava.ua/index.php:1) in /var/www/serpoltnew12/data/www/uoz.poltava.ua/index.php on line 19
Засідання обласного штабу з питань профілактики ГРВІ та грипу | Новини | УОЗ Полтавської обласної ДА
 
Головна сторінка E-mail
 
Новини Структура Послуги Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Контакти Вакантні посади Медична реформа
 
 
 
Про головне управління
Сімейна медицина
Заклади охорони здоров'я в області
Головні фахівці області та часи прийому
Нормативні документи
Аналітичні звіти
Доступ до публічної інформації
Вакантні посади
Корисні Інтернет-адреси
Обережно грип
Вакцинопрофілактика
Медична реформа
Новини

Засідання обласного штабу з питань профілактики ГРВІ та грипу

29.11.2011

28.11.2011 р. заступник начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ю.В.Курилко провів засідання обласного штабу з питань профілактики ГРВІ та грипу, в якому взяли участь всі члени штабу.

Наталія Горбенко, заступник головного державного санітарного лікаря області,  відзначила, що показники захворюваності на гострі респіраторні інфекції залишаються стабільними. За минулий тиждень в області захворіло 8 тисяч 179 осіб, захворюваність зросла на 14% порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності 55,3 на 10 тисяч населення, нижче епідемічного порогу та нижче, ніж захворюваність на аналогічному тижні минулого року. 

Найвищі показники захворюваності спостерігаються в м. Комсомольську, Карлівському, Лохвицькому, Диканському, Полтавському, Котелевському районах, містах Полтаві та Кременчуці. При цьому спостерігається інтенсивне, більш ніж на 20%, зростання захворюваності в Карлівському та Котелевському районах. У Лохвицькому та Диканському районах спостерігаються найвищі в області показники захворюваності школярів.

За тиждень було госпіталізовано 222 хворих, показник госпіталізації стабільний (2,7%), дітей - 183 (82% госпіталізованих).

В області продовжується імунізація проти грипу. Щеплення проти грипу вже отримали понад 10 тисяч мешканців області, найбільше щеплень проведено за рахунок місцевих бюджетів.

Про стан проведення профілактичних щеплень декретованим групам населення та особам з груп ризику у відповідних регіонах розповіли головні лікарі Великобагачанської та Решетилівської ЦРЛ – Л.О.Гавловський та Ю.Є.Черкун.

Світлана Горбаньова, заступник начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, розповіла про проведення заходів із профілактики  ГРВІ та грип у загальноосвітніх навчальних закладах області.

Головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні Л.Л.Войтенко доповіла про лікування хворих у стаціонарах лікувально-профілактичних закладів області.

Н.В.Стецюк, в.о. директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм», проінформувала про стан забезпеченості аптек області, підпорядкованих комунальному підприємству, необхідними медикаментами, виробами медичного призначення та вакцинами для проведення щеплень.

Н.І.Дурдикулиєва, головний лікар обласного Центру здоров’я, розповіла про проведену роботу з оперативного інформування населення про стан захворюваності та необхідні профілактичні заходи щодо запобігання захворюваності на ГРВІ та грип в області.

Усім членам штабу було дано відповідні доручення щодо покращення роботи в області з питань профілактики ГРВІ та грипу та активізації роботи з вакцинації населення в містах та районах.

Повернутися до списку новин

Останні новини
18.01.2012

МОЗ України розробляє алгоритм проведення роз'яснювальної роботи серед населення під час структурних змін в галузі і планує залучити до цієї роботи міжнародних експертів


17.01.2012

Відкрито пологове відділення центральної районної лікарні на 20 ліжок


06.01.2012

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ КОЛЕГИ


Всі новини  |  Новини поштою


 
Новини Структура Послуги Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Контакти Вакантні посади Медична реформа
Україна, м. Полтава, вул. Комсомольська, 44
тел: (8-05322) 7-33-66
Написати листа
Copyright by Управління охороною здоровя Полтавської обласної державної адміністрації
Всі права захищено.