Головна сторінка E-mail
 
Новини Структура Послуги Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Контакти Вакантні посади Медична реформа
 
 
 
Про головне управління
Сімейна медицина
Заклади охорони здоров'я в області
Головні фахівці області та часи прийому
Нормативні документи
Аналітичні звіти
Доступ до публічної інформації
Вакантні посади
Корисні Інтернет-адреси
Обережно грип
Вакцинопрофілактика
Медична реформа
Новини

Відкрито пологове відділення центральної районної лікарні на 20 ліжок

17.01.2012

Справжнє свято відбулося 16 січня 2012 року у м. Лохвиці. У ньому взяли  участь голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, голова Лохвицької райдержадміністрації Анатолій Заславець, голова Лохвицької райради Любов Кірієвська¬, начальник Головного управління охорони здоровя облдержадміністрації Віктор Лисак, депутати обласної ради Валерій Пархоменко, Михайло Кривошей та мешканці районного центру.     Цього дня було відкрито пологове відділення  центральної районної лікарні на 20 ліжок. 

Олександр Удовіченко відзначив, що галузь охорони здоров’я завжди була пріоритетною у діяльності обласної влади. Будівництво дитячої лікарні на 60 ліжок у м. Лохвиці розпочато у липні 1992 року. За період з 1994 по 2011 рік кілька разів змінювалися і замовники будівництва цього об’єкту і його кошторисна вартість. Протягом будівництва було освоєно коштів на суму майже 12,5 млн. грн.

У 2007 році завершено будівництво та введено в експлуатацію першу чергу дитячої лікарні: жіноча та дитяча консультації, дитяче відділення на 20 ліжок.

Об’єкт в ході користування отримав нову назву «Реконструкція дитячої  лікарні на 60 ліжок в м. Лохвиця Полтавської області під дитячу лікарню та пологове відділення». У 2011 році з державного бюджету на завершення будівництва цієї лікарні виділено коштів в сумі понад 6 млн. грн. та додаткову субвенцію в сумі 2,1 млн. грн.

Іван Момот – голова обласної ради, висловив сподівання, що у світлому, сучасному, гарно оздобленому пологовому відділенні частіше будуть лунати крики новонароджених дітей на радість родинам і всієї громади.

Учасники свята мали можливість ознайомитися з чудовими та комфортними  умовами для народження дітей у пологовому відділенні. Було висловлено сподівання, що тут матимуть можливість народжувати з використання сучасних перинатальних технологій  жінки не лише Лохвицького, а й Чорнухинського районів.


Повернутися до списку новин

Останні новини
18.01.2012

МОЗ України розробляє алгоритм проведення роз'яснювальної роботи серед населення під час структурних змін в галузі і планує залучити до цієї роботи міжнародних експертів


17.01.2012

Відкрито пологове відділення центральної районної лікарні на 20 ліжок


06.01.2012

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ КОЛЕГИ


Всі новини  |  Новини поштою


 
Новини Структура Послуги Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Контакти Вакантні посади Медична реформа
Україна, м. Полтава, вул. Комсомольська, 44
тел: (8-05322) 7-33-66
Написати листа
Copyright by Управління охороною здоровя Полтавської обласної державної адміністрації
Всі права захищено.