Головна сторінка E-mail
 
Новини Структура Послуги Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Контакти Вакантні посади Медична реформа
 
 
 
Про головне управління
Сімейна медицина
Заклади охорони здоров'я в області
Головні фахівці області та часи прийому
Нормативні документи
Аналітичні звіти
Доступ до публічної інформації
Вакантні посади
Корисні Інтернет-адреси
Обережно грип
Вакцинопрофілактика
Медична реформа
Новини

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ КОЛЕГИ

06.01.2012

Напередодні Різдва Христового велелюдна громада с. Сухорабівка Решетилівського району вшановувала пам’ять колишнього головного лікаря району Федька Олександра Петровича. Він відійшов у Вічність рік тому у саму Різдвяну ніч, але його справи живуть і продовжуються послідовниками.

На урочисте відкриття меморіальної дошки на будівлі Сухорабівської дільниці загальної практики-сімейної медицини при Решетилівській центральній районній лікарні, де у тодішній дільничній лікарні з 1983 по 1990 рік працював Олександр Петрович і мешкав разом із сім’єю, зібралася майже половина односельців.  Це було свідченням щирої пошани і поваги до Лікаря з великої літери, організатора охорони здоров’я, який все своє коротке життя дбав про людей, розбудовував лікувально-профілактичні заклади району.

Саме за час роботи Олександра Петровича Федька в Сухорабівській дільничній лікарні було реконструйовано старі приміщення, і цей лікувальний заклад став зразково-показовим у районі.

Сухорабівці теплими словами згадували людяність, високу лікарську кваліфікацію, працьовитість та добре серце колишнього головного лікаря району. Він став керівником, наставником, батьком великого колективу медичних працівників Решетилівщини у віці 37 років і до минулого року своїми добрими справами,  які  завжди мали логічне завершення, залишив про себе тільки найкращі спогади та приклад для наслідування. Він був новатором і всі найкращі запозичення в сфері охорони здоров’я реалізовував у себе в районі. У цьому селі Олександр Петрович став справді «своїм серед своїх», бо був великим захисником інтересів односельчан, незамінним помічником у вирішенні місцевих проблем, надією і опорою села, а багатьом – щирим другом і порадником. За це користувався на селі незаперечним авторитетом. Односельці постійно обирали його своїм депутатом у районну раду, зокрема й на останніх виборах.

На мітингу по вшануванню світлої пам’яті колеги – Олександра Петровича Федька, заступник голови районної державної адміністрації Олена Кацитадзе, голова районної ради Віктор Різник, начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак, головний лікар центральної районної лікарні Юрій Черкун та інші колеги, яким пощастило пліч-о-пліч працювати з цим видатним Лікарем, розповідали про ті добрі справи, які вдалося реалізувати Олександру Петровичу, про його мрії та задуми, які знайдуть своє наслідування.

Ініціатива виготовлення та встановлення меморіальної дошки належить самим односельцям, понад 150 з яких внесли свій посильний вклад у її створення.

На цій меморіальній дошці із портретом Олександра Петровича Федька викарбувані щиросердні слова:

«Він був Добротворцем. Свій праведний путь
Йшов з кредом життєвим – «Людиною будь!»
Сповна медицині себе віддавав,
І душі людські і тіла лікував.
… Він дбав про громаду, про кожного з нас,
Та рано вогонь його долі погас.
Минають дні, пливуть роки –
В серцях Ви наших – навіки»
Повернутися до списку новин

Останні новини
18.01.2012

МОЗ України розробляє алгоритм проведення роз'яснювальної роботи серед населення під час структурних змін в галузі і планує залучити до цієї роботи міжнародних експертів


17.01.2012

Відкрито пологове відділення центральної районної лікарні на 20 ліжок


06.01.2012

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ КОЛЕГИ


Всі новини  |  Новини поштою


 
Новини Структура Послуги Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Контакти Вакантні посади Медична реформа
Україна, м. Полтава, вул. Комсомольська, 44
тел: (8-05322) 7-33-66
Написати листа
Copyright by Управління охороною здоровя Полтавської обласної державної адміністрації
Всі права захищено.